Black conscience..

19. srpna 2012 v 13:15 | MiKi |  Téma týdne
Magické, tajemné, pro někoho negativní téma týdne : Černá..
Zdá se vám být černá barva smutná? Popravdě řeknu, že mně ne. Je pravda, že si při černé barvě vzpomenu na zástupy lidí na pohřbu v temných oblečcích. Ale vím, že se s černou dá hrát, hodí se ke všemu, na všem je něco černého a nemusí to znamenat nic škareého.
Máme dokonce i černé svědomí, které sem použila v nadpise. Když se něčeho leknete, tak druhý vypoví : '' Máš černé svědomí nebo co?'' Co to vůbec znamená? Zní to, jako bychom měli část v hlavě a v duši zaplněno jenom černou práznotou.
Černá barva hraje v mém šatníku nejpodstatnější roli. Vlastně je to v tomhle období moje nejoblíbenější barva. Vyjadřuje náladu smutku, neštěstí, zklamání nebo taky neutrálu. Což je můj případ. I když se směju, mám jako každý jiný člověk taky ty 'špatné dny' kdy nemám náladu, proto ho vyplním černou barvou a někdy to dám znát vnějškem. Někdy nad tím ani nepřemýšlím a najednou jsem celá ve tmavém i když je mi zrovna fajn.. :) A dokonce črené oblečení i zeštíhluje. Může se hodit pro dámy. :)
Černo bilé mám i klávesy z nichž hraje pod pokynem mou rukou veselá hudba. Černou barvou malíř vyznačí místa, která by měla člověka přitáhnout.
Věříte v černé kočky? Když ji uvidíte, 3 dny máte smůlu? Není možné, vždyť bychom měli smůlu často. A naši tmaví, věčně ušmudlaní milčci za to ani nemůžou..
Můj článek, je uveřejněn jako černé na bílém i když nutí možná zapřemýšlet nad věcí, nevyjadřuje nic špatného.
Night_mermaid_by_novic_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama