Mé nejoblíbenější aplikace.

28. srpna 2015 v 17:45 | MiKi |  Deník
Dnes bych vám chtěla predstavit mé nejoblíbenější mobilní aplikace. Od sociálních sítí po aplikace na úpravu fotek.

V první řadě bych chtěla říct, že vlastním telefon Huawei 3C s Androidem 4.4.
Nemám Facebook, proto se zde neobjeví ani Messenger.


Moje nejoblíbenější aplikace je WeHeartIt. Zřejmě ji všichni znáte. Najdete zde miliony krásných obrázků, citátů a třeba i DIY. Weheartit doporučuji i na tapety do mobilu.
Mě můžete sledovat ZDE.


Ke zveřejňování svých fotek a k obdivování příspěvků kamarádů a celebrit používám Instagram. Tuším, že ho také zná každý.
Mě můžete sledovat ZDE.


Twitter je teď v Česku docela oblíbený. Já zde sleduju stránky s citáty a pár kamarádů. Občas přidám nějaký tweet, ale nějak to neprožívám.
Můžete mě sledovat ZDE.


K upravování svých fotografií nejraději používám VSCO CAM. Ovládání této aplikaci je jednoduché, rychlé a výsledek vypadá většinou krásně. Najdete zde spoustu možnosti a vychytávek k nejlepší úpravě.

Mým velkým pomocníkem je Kalendář Jorte. Můžu si do něj uložit různé události, narozeniny a svátky. Je velmi přehledný a jednoduchý.


Některé fotografie fotím přes velmi známou Retricu. Je to nejjednodušší způsob, jak mít rychle už upravenou fotku. Občas mi sice trvá, než vyberu správný filtr, ale jinak je parádní!


Ke psaní s kamarády používám nejčastěji Whatsapp nebo Skype. Na videa se dívám přes YouTube a písničky poslouchám buď na Spotify nebo v klasickém přehrávači, který mám v mobilu.Jelikož jsem student, často ve škole využívám slovníky. Jak německo-české tak anglicko-české. Také si hodně vyhledávám autobusové a vlakové spoje přes IDOS. InstaSize je nutností, pokud chcete přidávat fotky na Instagram, aniž by jste je museli ořezávat. Také mám jeden internetový obchod Aliexpress na který se občas dívám, když se mi už nechce zapínat počítač. Je super, že můžete objednávat věci právě na mobilu.


To byly všechny aplikace z Google Play, které používám a které mi někdy zachraňují život. :D
Mějte se krásně! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama