Mé oblíbené laky na nehty + jak skladuji laky

29. září 2015 v 18:00 | MiKi |  My beauty
Dnešní článek bude věnovaný lakům na nehty. Mým nynějším oblíbencům a ve zkratce o tom, jak a kde laky skladuji.


Pro více klikni na celý článek.

Nejpoužívanější laky mám v krabici z Yves Rocher, ve které jsem dostala set sprcháče, masky na vlasy a šampónu. Krabici mám schovanou v komodě u kosmetiky, kterou nepoužívám tak často.První lak, o kterém bych chtěla mluvit, je nejnovějším v mé sbírce. A je to lak od Essence z kolekce The Nudes, číslo 02 i nude it. Na pohled je perleťový, ale na nehtech tomu tak vůbec není. Tento lak mám na všech fotkách a je krásný! Akorát jediná chyba je, že dlouho schne a docela málo vydrží.

Na první pohled podzimní lak je od Miss Sporty, číslo 345. Laky od Miss sporty mám celkově hodně ráda. Proto jich v článku uvidíte více.


Jako předešlý lak , tak i tyto dva (čísla 544, 031) rychle schnou, stačí jedna vrstva a vydrží až 10 dní. Navíc mají perfektní štětečky, takže je s nimi aplikace jednoduchá a přesná.


Poslední lak od Miss sporty, číslo 004, miluju, ale zároveň nenávidím. Obdivuju barvu, která se šíleně hodí na zimu. Jediné, co mě dokáže opravdu vytočit, je výdrž. Ta nekonečná výdrž, která z nehtů nejde ani odlakovat.

Velmi zajímavý je taky lak, který mám od Vietnamců. Kosmetiku bych si od nich nepořídila, ale tento lak mě ohromil na první pohled. Je zlatý a na nehtu vypadá božsky!


Rychloschnoucí lak z Avonu, smoky plumes, mě zachraňuje vždy, když pospíchám. Uschne během půl minuty a má velmi zajímavou barvu.

A poslední je lak z Oriflame, coral red, který jsem měla celé léto na nehtech na nohou. Je to krásná zářivá červená, která podle mě nikdy neomrzí.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama