Maybelline Lash Sensational

10. října 2015 v 17:00 | MiKi |  Recenze
Krásný sobotní den Vám přeji. Dnes jsem se rozhodla podělit se o mé zkušenosti s řasenkou od Maybelline, Lash Sensational. Používám ji už měsíc, tak myslím, že už o ní můžu něco říct. Přemýšlela jsem, jestli už není tak trochu pozdě, dělat recenzi na řasenku, kterou už stejně většina má, ale třeba ještě někomu pomůžu s výběrem. Tak pokračuj ve čtení a dozvíš se, jestli stojí za to, si tuto řasenku pořídit!
Díky aplikátoru s 10 řadami štětinek by se řasenka měla dostat na každou jednotlivou řasu. Proto slibuje efekt dlouhých a hustých řas. Já pomocí této řasenky mám opravdu delší, hustější a neslepené řasy, které mi vydrží hezké bez úpravy celý den. (A to občas spím i během dne.) Také jsem si všimla, že za tu dobu, co řasenku používám, mám řasy jakoby vyživenější a o trošku delší. Na řasy nepoužívám žádný jiný produkt, tak tuším, že za tím bude právě ona!


Ze začátku zkoušení této řasenky, mi připadala hodně mokrá a zanechávala na kartáčku spoustu produktu, který jsem musela otírat o okraj, protože mi jinak řasy slepovala. To se ale postupem času změnilo a nyní mi i konzistencí vyhovuje. Co mi také vyhovuje je tvar aplikátoru. Z jedné strany má štětinky, díky kterým se dostanu i k nejkratším řasám u koutku oka, ale také krásně pročešu spodní řasy. Druhá strana má štětinky delší a je tvarovaná tak, aby horní řasy krásně natočila a prodloužila. Nikdy jsem nevlastnila řasenku s podobným kartáčkem, ale můžu říct, že jsem si na něj rychle zvykla a je super!


Když se ráno chystám do školy, chci se namalovat rychle. Proto oceňuji, když řasenka vypadá dobře i po první vrstvě a to tahle určitě splňuje. Pokud ale požaduji trochu výraznější look, můžu ji snadno navrstvit.


Odličuje se docela těžce, ale to je jenom maličkost k tomu, co všechno splňuje.

• vydrží celý den
• prodlouží a odděluje řasy
• snadná manipulace s kartáčkem
• stačí jedna vrstva
• hezký obal

Je to má nejoblíbenější řasenka, kterou jsem kdy měla a už teď vím, že si ji určitě koupím znova!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama