Velký pomocník - vazelína!

1. listopadu 2015 v 17:09 | MiKi |  Recenze
Na zahraničních blozích i na Youtube často vídám DIY jak si z vazelíny udělat svůj balzám na rty. V mém okolí neznám nikoho, kdo by vazelínu používal a možná to mě přesvědčilo k tomu napsat tento článek.

Já vazelínu používám asi měsíc a velmi mě překvapilo její využití. Můžeš ji sehnat třeba v lékárně, v DMku nebo různě na internetu. (www.parfums.cz/vaseline/original-vazelina/)

A k čemu se dá teda kosmetická vazelína použít?

V DM drogérii asi za 40 Kč


Řasy

Vazelína je něco jako kondicionér na řasy. Když jí budeš pravidelně před spaním na řasy nanášet, měly by se prodloužit a zhoustnout. Je jasné, že se nedočkáš zázraku za jednu noc.
Musím potvrdit, že po používání vazelíny mám řasy o něco delší!!

Oči

Díky vazelíně se také můžeš odlíčit.

Můžeš ji taky použít jako bázi na oční stíny nebo jako vosk na zafixování obočí.

Rty

Pokud míváš popraskané rty, vazelína bude tvým velkým pomocníkem! Začíná to období, kdy právě trpím na popraskané a bolavé rty a potřebuji hydrataci. Pro mě je zároveň velké plus, že vazalína nemá žádnou příchuť.

Když si dáš rtěnku a na ni vazelínu, budou se ti rty lesknout jako po lesku na rty. S tím rozdílem, že nebudou lepit. :)

Parfém

Mé další oblíbené využití je, když před parfémem dáš vazelínu na místa, kde parfém použiješ, vydrží o dost déle. (např. krční tepna, vnitřní zápěstí, loketní jamka..)

Pokožka

Vazelína se doporučuje na suchou pokožku. Můžeš ji nanést na paty, lokty, suché ruce, ale také na pleť.

Nehty

Pokud hodně trpíš na záděry, zkus na kůžičku namazat trochu vazelíny.


Vazelína má daleko více využití! Dá se třeba použít na konečny vlasů, tetování a spousta dalšího. Vypsala jsem moje oblíbené a hodně používané. Já doufám, že se ti článek líbil a že si tento kosmetický produkt oblíbíš stejně tak jako já. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama