Maturitní ples // Šaty, účes, doplňky

13. února 2016 v 17:00 | Barča |  Deník
Ahoj všichni! Včerejší večer a dnešní noc patřily našemu maturitnímu plesu. A protože je plesová sezóna a právě se konají maturitní plesy, rozhodla jsem se Vám ukázat, co jsem si oblékla a jak vlastně probíhaly mé přípravy.


Pro více klikni na celý článek. ♥

Šaty
Všechno to začalo vybíráním vhodných šatů, které by mi seděly. Jako první mi do oka padly krásné, až po zem dlouhé, modré šaty, se stříbrnými detaily. Druhé šaty měly krémovou barvu, byly jednoduché, ale hezké. Jediné, co mi vadilo, byla jejich délka, která nebyla ani po kolena. A pro případ, že by mi neseděly ani jedny, jsm si s sebou do zkušební kabinky vzala ještě ty samé jako první, akorát v mátové barvě. Nechtěla jsem se pouštět do růžové, červené ani fialové barvy, protože mi takové barvy nesluší a necítila bych se v nich.

Pokud mě sledujete na blogovém Instagramu, tak už můžete vědět, jaké jsem si vybrala.
Mé zkoušení a vybírání bylo opravdu rychlé. Začala jsem a také skončila u šatů modrých. Líbily se mi natolik, že jsem je prostě musela mít. A doufám, že se budou líbit i Vám.

Účes a nehty

Můj účes na ples mi dělala nejlepší kamarádka. Ona ví, co mi sluší a co se mi líbí, takže jsem za její pomoc velmi ráda. Zvolily jsme jednoduchou kombinaci rozpuštěných i sepnutých vlasů. Všechny vlasy mi nakulmovala a poté vrch sepla sponou. Tento účes se mi líbí a k šatům, se podle mého, hodí.
Konečný výsledek pak byl asi jen se třemi pinetkami.


Nehty mám sladěny k šatům. Prsteníčky mám modré a zbytek nehtů třpytivě stříbrných. Nehty mi modelovala ségra, která je dělá v RP Salonu ve Valašském Meziříčí.

Boty a doplňky

Pro včerejší večer jsem zvolila klasické černé lodičky z Deichmann. Podpatek je velký 8,5 cm a musím se přiznat, že jsem se po pár hodinách přezula do balerínek.


Na poslední chvíli jsem sháněla psaníčko a toto jsem objevila v F&F. Líbí se mi, že je také jdnoduché a docela prostorné.


Mým jediným doplňkem byly krásné stříbrné náušnice. Jsou docela velké, ale myslím, že se k šatům hodily.


Ples byl skvělý, trávila jsem večer s lidmi, které mám ráda a za to jsem velmi vděčná. Nejsem moc plesový typ, ale bavila jsem se, tancovala jsem a užívala si celý večer. Všichni byli krásní a myslím, že se to všem líbilo.


Děkuju za přečtení
Mějte se! ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama