Mé dekorace v pokoji + DIY obrázek

22. června 2016 v 17:30 | Barča |  Do It Yourself
Ahoj! V anketě pod jedním článkem jsem se Vás ptala, jestli byste měli zájem o dekorace, které mám v pokoji. Většina hlasů byla kladná a proto jsem se pro článek rozhodla. Tak se pojďte podívat na maličkosti, které zdobí můj pokoj.


Začínáme poličkou nad psacím stolem. Vlevo mám svíčku Yankee Candle - Citrus tango a za ní různé sešity a poznámkové bloky. Nad touto částí mám medaile z aerobikových soutěží a jiné.
Napravo mám krabičku se zebřím vzorem, která skrývá vosky do aromalampy. Nad krabičkou mám dózu s usušenými listy růží. Poté následují dekorace z první fotky a na konci poličky se nachází zrcadlo a parfémy. Pod koncem poličky mám toaletní stolek, musím říct, že kosmetika je také skvělou dekorací. Určitě jste si mohli všimnout, jak moc mám ráda anglické citáty..


Noční stolek mezi toaletním stolkem a postelí mi zdobí svíčka z Ikea a svícen ve tvaru srdíčka, který jsem dostala k narozeninám.


Nad postelí mám několik obrázků. Na obrázek v černém rámečku najdete DIY na konci článku!


Nad postelí z druhé strany mám další poličku, na které mám pouze svíčky a obrázky. Fotorámeček je z Nanu Nana. Krásná svíčka s růžičkou je z Pepco.Jedna docela zvláštní věc o mě - miluji zebry a zebří vzory. Můj pokoj je plný těchto vzorů a tento obraz je speciální, protože ho dělala ségra.Poslední část, kterou vám ukážu je na komodě. Zde mám malou šperkovnici, svíčku Yankee Candle - Clean Cotton, stojan na náušnice a DIY stojan na náramky. Jsou to tři slepené skleničky od svíček IKEA.DIY - Obrázek

Jako svoje první DIY jsem chtěla udělat něco, co budu moci mít v pokoji po celý rok a protože mám ráda cestování, obraz s mapou byla jasná volba. Budete potřebovat rámeček s bílým papírem, nůžky, lepidlo, fixy a atlas světa nebo jiné mapy. Z atlasu jsem si vybrala stránku s Evropou. Přiložila jsem na ní papír z rámečku a fixou zaznačila jeho okraje, jak vrchní, tak spodní. A zhruba doprostřed jsem namalovala srdíčko. A protože sríčka neumím, předkreslila jsem si ho tužkou. Poté jsem ho už vystřihla a nalepila na bílý papír. V tuto chvíli už si můžete obrázek vyšperkovat jak chcete. Napadlo mě zaznačit si místa, kde už jsem byla nebo nakreslit nad srdce nějaký nápis. Teď už stačí akorát zarámovat a pověsit.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama