Bulharsko 2016

30. července 2016 v 17:00 | Barča
Krásnou sobotu všem! S přítelem jsme strávili krásný týden na dovolené v Bularsku na Slunečném pobřeží. Neměla jsem v plánu dělat článek s fotkami, ale pořídila jsem spoustu fotek, se kterými bych se chtěla podělit, něco Vám k nim říct a hlavně udělat vzpomínku, na kterou se budu moci za čas podívat.Celé naše dobrodružství začalo odjezdem na Ostravské letiště, procházením miliona kontrolami a čekáním na odlet. Naši dovolenou jsem nazvala dobrodružstvím, protože pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsme letěli tak narychlo, sami, oba v 19 letech, tak daleko.
První fotky jsou tedy z letiště a z nebe, kdy let trval zhruba hodinu a půl.Pobývali jsme ve velmi pěkném hotelu, s pokojem v šestém patře a naprosto skvělým výhledem. Hotel Orel je situován ve středu všeho dění. K moři jsme šli asi 100 metrů a ulice byly plné stánků, trhů a atrakcí. Hotel má také bazén a veřejný bar.


Jídlo na terase.. ♥


V Bulharsku je písečná pláž se spousta zajímavými bary. Je velmi možné, že při odpočinku na pláži Vás budou vyrušovat tamní prodavači nabízející kukuřice, ryby, šperky a další věci. Divím se, že se jim v tom vedru chtělo. :D
Moře bylo čisté, klidné, bez vln. První tři dny bylo u břehu hodně řas, ale poté s odlivem zmizely. Museli jsme si taky dávat pozor na medůzy a maličké kraby. Sbírali jsme mušle, plavali s lehátkem daleko od břehu a hlavně si užívali sluníčka, které každý den pěkně opalovalo.
Jestli hledáte město, které je alespoň trošičku podobné Las Vegas, určitě vyražte na Slunečné pobřeží.
Všude bylo plno stánků a malých krámků se suvenýry, kosmetikou, šperky, hračkami a vším na co si vzpomenete.


Jeden z nejhezčích barů, kam jsme chodili na kávu.Město žilo hlavně v noci. Atrakce byly v provozu až do půlnoci, stejně tak jako stánky. Bylo to něco jako matějská pouť, ale asi stokrát větší. Všechno hrálo, svítilo, blikalo, bylo to neuvěřitelné.
S přítelem jsme byli na asi největším řetízkáči, který jsem kdy viděla.Něco málo z mých fotek od přítele.. ♥Nemůžu říct, jestli jsme si úplně odpočinuli, protože jsme skoro každý den chodili do noci po městě a vstávali brzy, ať toho za celý den co nejvíce stihneme, ale na druhou stranu jsme si každý jeden den neskutečně moc užili! Určitě bych se vrátila zpět!Doufám, že se Vám dnešní článek líbil. Mějte se!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viki | Web | 31. července 2016 v 10:49 | Reagovat

Tak ty fotky jsou opravdu dokonalý!!!!!!

2 Barča | Web | 6. srpna 2016 v 19:03 | Reagovat

[1]:: Děkuji :)

3 Kateřina H. | 29. srpna 2016 v 21:18 | Reagovat

Fotky nádherné :-) Musela to být luxusní dovča. Moc Vám to s přítelem sluší :-) Barů a to břicho?? Úplná nádhera :-)

4 Kateřina H. | 29. srpna 2016 v 21:19 | Reagovat

Samozřejmě myslím tvé ne přítelovo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama