Radosti za prosinec!

31. prosince 2016 v 15:00 | Barča |  Deník
Zdravím vás v posledním dni tohoto měsíce a roku. Mojí tradicí je, psát každý poslední den měsíce radosti. Radosti jsou článek plný mých oblíbených věcí. Od kosmetiky až po jídlo. Dneska je to za prosinec i za rok 2016, takže mé povídání bude o něco delší. Raději se na to hned vrhneme.


1. Kosmetika

Můj nejoblíbenější kosmetický produkt je jednoznačně make-up. Nikdy jsem žádný make-up od Oriflame nevyzkoušela, měla jsem trochu odstup, co se týče make-upu z katalogového způsobu prodeje a překvapilo mě, jak jsem s tímto spokojená. Konkrétně mluvím o The One Everlasting, odstínu Porcelain. Ten odstín není úplně pro bledulky (na to bych doporučila třeba od Rimmel London, Lasting Finish), ale udělá zdravou barvu pleti. Vydrží opravdu celý den, takže pokud hledáte dlouhotrvající make-up, určitě je toten nejlepší z těch, které jsem vyzkoušela. Další výhodou je, že krásně voní. Ale opravdu moc, jako nějaký parfém. Make-up se hezky roztírá, přes den se ani nehne a nezalézá do vrásek. Musím říct, že mě opravdu mile překvapil!


2. Oblečení / doplněk

Největší radost jsem měla z náušnic, které mi v prosinci přišly z Aliexpressu. Mohli jste je několikrát vidět na mém Instagramu, protože jsem z nich opravdu nadšená. Podívejte sami, nejsou nádherné?


Dalším oblíbeným doplňkem je ručně vyráběný náramek. Dostala jsem jej od ségry na Vánoce a udělal mi ohromnou radost, hlavně proto, že ho vyráběla sama. Určitě se mi bude hodit k oblečení a hodinkám.


3. Zážitek

V prosinci už byla vánoční atmosféra v plném proudu. Já jsem navštívila vánoční trhy v Ostravě a v Praze. Musím říct, že v Praze to bylo nádherné, až kouzelné. Všude voněl svařák, trdelník nebo bramboráky, koledy hrály snad na každém náměstí a já jsem si užívala krásné chvíle. Byly jsme také na Vyšehradě, kde je nádherný výhled na Prahu. V létě se tam určitě pojedu podívat znova.Letos jsem si zimu docela oblíbila, což se jiný rok nestalo, dokonce jsem si nechala udělat nehty s vánoční tématikou.
A pak přišel Štědrý den. Ráno jsem prodávala v obchodě mého taťky. Neřekli byste, ale spousta lidí chodí nakupovat vánoční dárky ještě ráno na Vánoce.

A pak přišel Štědrý den. Ráno jsem prodávala v obchodě mého taťky. Neřekli byste, ale spousta lidí chodí nakupovat vánoční dárky ještě ráno na Vánoce. Odpoledne jsem jela předat dárečky své nejlepší kamarádce a poté už byl čas dobalit a ozdobit poslední dárky, prostřít štědrovečerní stůl, pomoct babičce s kaprem, dát si večeři a rozbalit si dárky. Dostala jsem opravdu nádherné dárky a užila si hezký večer s rodinou.4. Jídlo / pití

Pocit, když přijdete domů a tam to voní čerstvě upečeným cukrovím, je k nezaplacení. Já jsem hodně na sladké, takže si vánoční cukroví užívám. Mé nejoblíbenější jsou pusinky, perníčky a linecké.


5. Písnička

Nejčastější přehrávanou písničkou tohoto měsíce je určitě nádherný ploužák od Jamese Arthura. Myslím, že jste ji slyšeli všifchni a že se líbí většině.


6. Film / seriál

Můj nejoblíbenější film za prosinec, je určitě Sám doma 1 a 2. Viděla jsem je asi milionkrát, ale pořád se u nich hrozně nasměju.

home alone, christmas, and film image

Chtěla bych shrnout můj rok 2016 a taky všem popřát jen to nejlepší, do toho následujícího. Můj rok bych nazvala úspěšným a šťastným. Úspěšným proto, že se mi povedlo hned několik důležitých věcí, například to, že jsem zvládla maturitu a tím ukončila své středoškolské studium, taky jsem udělala řidičský průkaz, přijali mě na vysokou školu, přestěhovala jsem se do Ostravy a taky tento rok na blogu mi připadal zatím nejlepší ze všech. Šťastný byl proto, že jsem poznala hned několik nových skvělých lidí a to, že přes týden bydlím pryč od rodičů mě nějakým způsobem připravuje na můj budoucí, samostatný, život, z čehož mám radost. Celý rok jsem trávila po boku někoho, kdo pro mě moc znamená a kdo se mnou je už rokem třetím. Musím připomenout všechny šílenosti v podobě výletů, sleepoverů,
Myslím, že jsem se toho hodně za ten rok naučil a teď se těším, co nového mě potká v tom dalším.

Chci vám popřát to nejlepší do Nového roku, ať jste hlavně zdraví, ěťastní a ať vám do cesty přijde cokoliv, tak se s tím poperte. Dáváte si nějaká předzevzetí?
A já letos slavím Silvestr s antibiotiky, takže můj přípitek je jasný. :D

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama