What I eat in a day 1 // Co jsem snědla 1

23. července 2017 v 19:30 | Barča
Krásný den. Možná to už o mě víš, že jsem certifikovaný poradce pro výživu. Myslím, že by bylo zajímavé ti ukázat, co jsem jako poradce pro výživu, snědla za jeden den. Všechno jsem promítla i v kalorických tabulkách, tak se na to můžeme společně podívat.Snídaně mám nejraději sladké a dnešní snídaně byla ve znamení smoothie. Byl letní den a abych řekla pravdu, v létě nemám chuť na těžká jídla, jen výjimečně. Smoothie jsem si udělala z banánu, chia semínek, nektarinky, kousku melounu a pár borůvek, nakonec jsem vše zalila trochou vody a rozmixovala. K tomu si dávám buď nějakou müsli tyčinku, proteinovou tyčinku nebo kousek pečiva. Tento den to byla proteinová tyčinka od Nutrend.


Výsledek obrázku pro nutrend protein bar

Koupila jsem si od Active křehké rohlíčky, které dnes využiji na svačinu. Natřela jsem je Gervais sýrem a přidala papriku. Taky jsem si k tomu dala trochu bilého hrozna. Jednoduchá a lehká svačinka.


Oběd jsem nestihla vyfotit, ale měla jsem rýži s kuřecím masem a zeleninou. Pro představu sem dám fotku z internetu. Nejlepší obědy jsou složeny z masa, přílohy a zeleniny. Snažím se vyhýbat sladkým obědům.

Výsledek obrázku pro kuřecí maso s rýží

K odpolední svačina jsem si dala meloun, protože byl horký letní den a neměla jsem na nic jiného chuť. Meloun mě aspoň skvěle osvěží. Potom jsem vypila půlku Müllermilch nápoje, na který jsem měla hroznou chuť.


K večeři jsem si dala slunečnicový rohlík s pomazánkovým máslem a šunkou. Přidala jsem s k tomu rajčata, rukolu a slaný sýr. Podobné kombinace mám k večeři nejraději.


Snažím se dodržovat pitný režim okolo dvou litrů vody za den. Tento den jsem cvičila 40 minut s vlastní vahou.
Nyní mám všechno jídlo napsáno v kalorických tabulkách, kdy jsem zjistila, že jsem tento den přijala málo tuků. Jeden den to určitě ničemu nevadí a další den to zkusím vybalancovat. Tabulky používám na webových stránkách www.kaloricketabulky.cz, připadají mi přehledné a dobře se mi s nimi pracuje.


Pokud máš nejaké dotazy, co se jídla týče, určitě mi napiš buď do komentáře nebo i e-mail, který najdeš vlevo v kontaktech.
Měj se krásně!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama