Haul

Aliexpress Haul 2

27. února 2017 v 17:30 | Barča
Krásný víkend všem. Článek, který slibuju už asi milion let, je tady. Jedná se o Aliexpress Haul, neboli co jsem si koupila na Aliexpressu nebo také inspirace pro tebe

Newin #4 // YSL, Avon, Balea

27. prosince 2016 v 17:00 | Barča
Krásný den všem! Doufám, že jste všichni měli kouzelné Vánoce, že jste pod stromečkem objevili, co jste si přáli a že jste si je užili, jak nejlépe to šlo. V dnešním článku bych vám chtěla ukázat nějaké kosmetické novinky, které jsem buď dostala nebo si koupila.

Yves Rocher Haul

14. října 2016 v 18:30 | Barča

Musím říct, že od doby, co trávím většinu svého času v Ostravě, jsem si zamilovala kosmetiku v Yves Rocher ještě víc, než kdykoliv předtím a myslím, že stojí za to, abych Vám své nové kosmetické produkty ukázala.

New in #3 // Avon, New Yorker, AliExpress, Sony

26. května 2016 v 17:30 | Barča
Na článek s novinkami jsem se moc těšila. Sama mám tento typ ráda a to hlavně proto, že se dozvím, co je nového v drogériích nebo jiných obchodech. Také se inspiruji a nacházím další věci, které bych si mohla pořídit. Dnes bych ráda inspirovala já Vás.


New in #2 // Rimmel, Loréal, Puma

27. prosince 2015 v 17:42 | MiKi
Ahoj všem! Dnešení článek je o kosmetických novinkách, které jsem si pořídila nebo dostala k Vánocům.


Pro více klikni na celý článek. ♥

New in #1 // Ikea, Dm drogérie, ...

14. listopadu 2015 v 16:02 | MiKi
Krásnou sobotu všem! :) Dnešní článek bude o nákupech. Není to haul za určitý měsíc, spíš co se mi za poslední dobu nashromáždilo. Není toho moc, ale nějaké věci bych Vám ráda ukázala.

Můj poslední kousek oblečení, který jsem si koupila je lehký svetřík z H&M. Má bílou až trochu narůžovělou barvu a stál něco okolo dvou stovek. Pravda, moc nezahřeje, ale musela jsem ho mít.


Pro více klikni na celý článek. ♥

Nákupy 2015 // Aliexpress

18. dubna 2015 v 16:00 | MiKi
Dnešní článek píšu díky slečnám, které mi psaly do komentářů s tím, že si objednávají oblečení na stránkách Aliexpress. Já si z tama oblečení nekupuji, ale objednávám si různé maličkosti za pár dolarů. A ty bych Vám ráda ukázala.

Na Aliexpressu mají na výběr z mnoha náhredlníků, ale mě zaujal tento. Je takový něžný, ale přitahuje oči. Musím říct, že jsem byla mile překvapena, když jsem balíček otevřela. Náhrdelník totiž vypadá ještě lépe než na obrázku.
Cena: okolo $2.10 (v přepočtu 52 Kč)
Odkaz: Zde


 
 

Reklama